O nas

A+M Logistik

Fulfillment

Jesteśmy zespołem ambitnych ludzi z ogromnym zapałem do tego by z dnia na dzień polepszać i usprawniać to co potrafimy najlepiej – dbać o Twoja logistykę! Właścicielem i pomysłodawca firmy jest Polak żyjący od 15 lat w Niemczech. Nasza firma działa na rynku od 2013r. Siedziba Firmy i magazyn znajdują się w Hüttenberg, małej miejscowości 40 km na północ od Frankfurt nad Menem.

Kilka słów o naszej firmie

Nasze początki

Swoją działalność zaczynaliśmy od e-commerce, sprzedaży produktów we własnym sklepie internetowym, eBay i Amazon, z biegiem czasu narodził się pomysł na to by polskim firmom ułatwić sprzedaż internetową na rynku niemieckim poprzez magazynowanie – pakowanie – wysyłanie czyli kompleksowy fulfillment.

pomoc polskim firmom w Niemczech

Doświadczenie

Dzięki naszemu doświadczeniu na niemieckim rynku e-commerce pomagamy naszym Klientom w najróżniejszych sytuacjach związanych z E-bay, Amazon lub własnym sklepem internetowym. Począwszy od pomocy przy założeniu konta, tłumaczeniu aukcji do takich spraw jak założenie firmy na terenie Niemiec i rozmowy z urzędami niemieckimi.  Traktujemy naszych klientów, jak Partnerów biznesowych i chcemy wspólnie z nimi rozwijać ICH i nasz biznes.

wysyłka towarów z Niemiec

Zaangażowanie

Naszym celem jest obsługa indywidualna każdego Partnera biznesowego, z którym współpracujemy. Zależy nam na profesjonalnym podejściu do naszych Klientów, dlatego każdy zleceniodawca ma swojego własnego opiekuna, który mówi w języku polskim i dba o was 24h na dobe. Zawsze służymy swoją pomocą i doświadczeniem.

wspólpraca z logistyką