Fulfillment

usługi fulfillment

Fulfillment

Zajmujemy się kompleksową logistyką dla polskich firm e-Commerce na terenie Niemiec. Nasze usługi kierujemy od małych rodzinnych firm, aż po wielkie przedsiębiorstwa, które działają na rynku niemieckim i chciałyby usprawnić logistykę swojego sklepu, Ebay lub Amazon.

Magazynowanie

w Niemczech

Posiadamy magazyn zlokalizowany 40 km od Frankfurtu

uslugi logistyczne
uslugi logistyczne

Współpracujemy

z najlepszymi

Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi DPD i DHL

sprzedaż na niemieckim e-bay
Fulfillment w Niemczech

Prowadź firmę w Polsce magazynuj w Niemczech

Prowadzisz swoją działalność w Polce posiadając Klientów w Niemczech? Nie trać czasu na wysyłkę! Przechowuj swoje towary w naszym magazynie w Niemczech, my zajmiemy się pakowaniem oraz szybką wysyłką. Twój towar będzie bezpieczny i ubezpieczony. Nie musisz martwić się o to, że zaginie w czasie podróży do Klienta z Polski, lub że nie dotrze na czas!

Błyskawiczna wysyłka i dostawa do Klienta

Współpracujemy z najszybszymi firmami spedycyjnymi w Niemczech DHL i DPD.
Jeśli Twoje zamówienie dotrze do nas do godz. 10:00 jeszcze tego samego dnia przekażemy je firmie kurierskiej, a w ciągu 24 h przesyłka trafi do Klienta. Tym samym zyskasz zadowolenie i zaufanie Klienta a sam będziesz mógł się skupić na prowadzeniu biznesu.

Źródło: www.youtube.com, DPD Deutschland

Zadowolenie Klienta

BŁYSKAWICZNA DOSTAWA

Dostawa zamówionego towaru do Klienta w Niemczech już na następny dzień roboczy! Bądź lepszy od swoich konkurentów w Polsce,  wyprzedź ich z czasem dostawy, a tym samym zyskasz więcej Klientów w Niemczech.

Zaufanie Klienta

NIEMIECKI ADRES SPEDYCYJNY

Dzięki niemieckiemu adresowi spedycyjnemu Klient przekonany jest, że Twoja firma znajduje sie na terenie Niemiec. Jego przesyłka jest bezpieczna i zawsze dotrze na czas- wzbudzi to jego zaufanie i chętnie powróci do Twojego sklepu.

TWOJA SPOKOJNA GŁOWA

WSPÓŁPRACUJ Z NAJLEPSZYMI

Zaufało nam już tysiące Klientów. Śpij spokojnie a my zadbamy o to by Twoja przesyłka dotarła bezpiecznie i zawsze na czas! Usprawnienie Twojego biznesu jest naszym priorytetem!

ZAPYTAJ O OFERTĘ!